LGD Grupa Łużycka

Warsztat nr 4

Ostatni warsztat zaplanowany w naszym projekcie już za nami… W środę (30.10.) spotkaliśmy się z naszą kochaną młodzieżą na warsztacie dotyczącym montażu filmu. Uczestnicy pracowali z obrazem i dźwiękiem. Na podstawie swoich nagranych materiałów uczyli się jak stworzyć finalny produkt – swój film. Warsztaty zakończone, ale to nie oznacza końca projektu. Młodzież dzielnie pracuje nad stworzeniem swoich prac konkursowych – krótkich filmików dotyczących członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Z niecierpliwością czekamy na efekty ich pracy :)

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

„Młodzieżowa PERSPEKTYWA” – wizyta w Zielonej Górze ;)

W ramach realizacji naszego projektu „Młodzieżowa PERSPEKTYWA” zostaliśmy zaproszenie do Radia Zachód oraz Gazety Lubuskiej. W poniedziałek (21.10.) wybraliśmy się tam z częścią uczestników. Wizyta w radiu rozpoczęła się od wejścia na antenę. 

Czytaj więcej...

WARSZTAT nr 3

I kolejny temat warsztatowy za nami…

W dniu 16.10.2019r. młodzież mierzyła się z nagrywaniem materiałów filmowych. Uczestnicy poznali zasady tworzenia filmu… były próby kadrowania, ustawiania ostrości i oświetlenia, nagrywania oraz realizacji wywiadów. Każdy mógł też przegadać swój pomysł na film konkursowy.

Czytaj więcej...

WARSZTAT nr 2

W dniu 09.10.2019r. odbył się drugi warsztat realizowany w ramach projektu „Młodzieżowa PERSPEKTYWA”. Tym razem tematem naszego spotkania było dziennikarstwo.

Czytaj więcej...

WARSZTAT nr 1

Pierwsze warsztaty w ramach projektu „Młodzieżowa PERSPEKTYWA” już za nami. W dniu 01.10.2019r. odwiedziliśmy z naszymi uczestnikami Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion „Sprewa-Nysa-Bóbr” w Gubinie. Właśnie tam odbył się nasz pierwszy warsztat dotyczący demokracji lokalnej oraz integracji europejskiej.

Czytaj więcej...

Promocja – Lipinki Łużyckie, Lubsko, Wicina

Cały czas trwa promowanie naszego projektu. 24 sierpnia byliśmy do Państwa dyspozycji na Dożynkach Gminnych w Lipinkach Łużyckich, 31 sierpnia na Jarmarku Dożynkowym w Lubsku, a 7 września w Wicinie na Plenerze Archeologicznym.

Czytaj więcej...

Dzisiaj
Wczoraj
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Odwiedzin
787
1473
2337623
19439
3168961