LGD Grupa Łużycka

LGD wsparte przez Województwo Lubuskie w ramach działania Lubuska Odnowa Wsi!

LGD wsparte przez Województwo Lubuskie w ramach działania Lubuska Odnowa Wsi!Udało się – otrzymaliśmy wsparcie na realizację zadania publicznego od Województwa Lubuskiego w ramach działania Lubuska Odnowa Wsi na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w województwie lubuskim pod tytułem „ODKRYJ ŁUŻYCE Z LGD”. W ramach realizacji projektu zostanie wydana mapa zawierająca oznaczenia i opisy miejsc, wydarzeń, osób ważnych historycznie i kulturowo dla 9 gmin członkowskich obszaru LGD. Głównymi celami projektu są popularyzacja historii i kultury regionu – zainteresowanie mieszkańców obszaru LGD historią najbliższą, a także budowanie i utrwalanie poczucia tożsamości lokalnej, wzmocnienie lokalnego dziedzictwa kulturowego, a także promocja obszaru LGD. Szczegóły dotyczące realizacji naszego projektu będzie można znaleźć w zakładce ODKRYJ ŁUŻYCE Z LGD.

 

„WAKACJE Z LGD” ZA NAMI!

b_150_150_16777215_00_images_stories_2018_08_na_www.jpgWakacje powoli dobiegają końca… i nasza akcja wakacyjna dla dzieci też już za nami. W każdej gminie członkowskiej zawitaliśmy z działaniami  aktywizująco – animacyjnymi. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc przy organizacji oraz aktywny udział! Więcej na temat gdzie i co się działo znajdziecie Państwo w zakładce INICJATYWY.

KSIĘGA WIZUALIZACJI ZNAKU PROW 2014-2020!

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Grupa Łużycka" przypomina, że wszyscy beneficjenci są zobowiązani do informowania i rozpowszechniania informacji o pomocy otrzymanej z EFRROW. Informacje na temat podstawowych obowiązków beneficjenta w tym zakresie zostały zawarte w ZAKŁADCE - Księga wizualizacji znaku PROW 2014-2020 (link do strony Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi).

„Mobilna aplikacja turystyczna” innowacyjnym sposobem promocji obszaru LSR (MAT) - projekt współpracy

W dniu 17 maja 2018 roku w siedzibie Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego została podpisana umowa o przyznaniu pomocy na projekt współpracy „Mobilna aplikacja turystyczna” innowacyjnym sposobem promocji obszaru LSR (MAT),  realizowany w ramach poddziałania „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy  z lokalną grupą działania”  objętego PROW na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

UWAGA – osoby/podmioty, które składały wnioski do „LGD – Grupa Łużycka”

Informujemy, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępniła zmienione formularze umów o przyznanie pomocy w zakresie:

  • Operacje w ramach poddziałania 19.2 z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej (wersja 7z)
  • Operacje w ramach poddziałania 19.2 w zakresie podejmowania działalności gospodarczej (wersja 4 z).

Czytaj więcej...

UWAGA - Beneficjenci w zakresie PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ!

Szanowni beneficjenci, przekazujemy skan pisma znak: DDD.071.4.2018.KS, z dnia 10.05.2018 r. dotyczące możliwości skorzystania przez beneficjentów z tzw. ulgi na start.
 
W załączeniu pismo do pobrania.
Dzisiaj
Wczoraj
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Odwiedzin
1719
2266
1478068
28399
2308705