LGD Grupa Łużycka

UWAGA – RUSZA EKO KONKURS NA WYKONANIE OZDOBY ŚWIĄTECZNEJ Z SUROWCÓW WTÓRNYCH!!!

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka” serdecznie zaprasza do udziału w EKO konkursie z nagrodami w ramach projektu „Segregujesz – nie marnujesz”, który jest finansowany ze środków Stowarzyszenia Ekologicznego EKO – UNIA w ramach konkursu Małe granty dla zrównoważonego rozwoju.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców 9 gmin członkowskich tj.  gminy wiejskiej Brody, gminy wiejskiej Gubin, miasta Gubin, gminy miejsko-wiejskiej Jasień, gminy wiejskiej Lipinki Łużyckie, gminy miejsko-wiejskiej Lubsko, miasta Łęknica, gminy wiejskiej Trzebiel oraz gminy wiejskiej Tuplice. Uczestnikami konkursu mogą być osoby, które ukończyły minimum 6 lat (rocznikowo).

Są określone trzy kategorie wiekowe:

  • 6-10 lat;
  • 11-18 lat;
  • powyżej 18 lat.

W ramach konkursu należy zgłaszać prace własnego autorstwa – ozdoby świąteczne z surowców wtórnych. Dobór surowców wtórnych jest dowolny (plastik, papier, szkło, metal). Dopuszcza się wykorzystanie gotowych elementów ozdobnych: tasiemki, koraliki itp.

W ramach zgłoszenia należy złożyć:

  • formularz zgłoszeniowy, który stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu;
  • dwa zdjęcia pracy konkursowej – przygotowanych surowców, z których zostanie przygotowana praca oraz  gotowej pracy;
  • zdjęcia mogą być wywołane / wydrukowane w formacie nie mniejszym niż 10 x15 cm lub zapisane na nośniku elektronicznym (plik zapisany na CD/DVD);
  • w formularzu zgłoszeniowym należy opisać pracę konkursową, w tym zawrzeć z jakich surowców wtórnych została zrobiona.

Termin składania zgłoszeń upływa 14 grudnia 2017 roku o godzinie 15.00

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!!!

Do pobrania – REGULAMIN

Do pobrania – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

eko konkurs

Dzisiaj
Wczoraj
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Odwiedzin
1712
2728
1931846
46737
2762899

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

 

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”),

informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

Czytaj więcej...