LGD Grupa Łużycka

KONKURS – ROZSTRZYGNIĘCIE :)

Przyszedł czas na rozstrzygnięcie naszego konkursu. Prawidłowe odpowiedzi na pytania:

1. Co oznacza skrót LGD? – Lokalna Grupa Działania.

2. Co oznacza skrót LOW? – Lubuska Odnowa Wsi.

3. Gdzie na obszarze „LGD – Grupa Łużycka” znajduje się oznaczenie „15 południka”? – obszar LGD obejmuje: gm. Brody, gm. Gubin, m. Gubin, gm. Jasień, gm. Lipinki Łużyckie, gm. Lubsko, m. Łęknica, gm. Trzebiel oraz gm. Tuplice – na naszym obszarze znajdują się dwa oznaczenia „15 południka” – w Lipinkach Łużyckich oraz pod Budziechowem (gm. Jasień).

W sumie wpłynęły do nas 23 zgłoszenia – wszystkim bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie. Poprawnie, na wszystkie 3 pytania, odpowiedziała tylko jedna osoba – Pani Mariola Podkalicka. Pani Mariolu serdecznie gratulujemy!!! W sprawie przekazania nagrody – niespodzianki skontaktujemy się za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Dzisiaj
Wczoraj
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Odwiedzin
1582
3262
2719845
10495
3552751

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

 

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”),

informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

Czytaj więcej...